Nejde nainstalovat ovladač pro ovladač

Ahoj, pokouším se připojit k PC ovladač Astro C40. Na oficiálních stránkách píší, stačí připojit k PC přes usb kabel a ovladače se automaticky stáhnou. To se mě nestalo a ke všemu nemohu naistalovat ve správci zařízení ani jiný kompatibilní ovladač. Po otevření vlastností na mě skočí toto ,,Pro toto zařízení nejsou nainstalovány žádné ovladače,,. Ovladač na PS4 fungoval bez problému.

Odpovědi na otázku

Update: Po připojení ovladače k druhému PC, které běží na W10 Home se ovladač okamžitě načte a je plně funkční. To samé na iOS, kde také není problém s připojením. Může problém způsobovat W10 ve verzi PRO?

Jaká verze a build je W10 Home?Jaká verze a build je W10 PRO?

A co vadný USB port?

obojí jsem zkoušel, ani jedno není funkčníU toho druhého videa v mém případě, aktualizuji ovladač, proběhne instalace, ovladač byl uspešně nainstalován, když dané zařízení otevřu, stále je ve vlastnostech (Pro toto zařízení nejsou nainstalovány žádné ovladače)