» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde nainstalovat ovladač GPU

Ahoj, vlastním grafickou kartu AMD Radeon R9 270x 4GB OC Boost. Mám ji od roku 2014 a během té doby jsem každoročně dával PC do továrního nastavení.Dnes, když jsem opět formátoval disk a následně nainstaloval W10, po každé instalaci ovladače graf. karty mi zčerná obrazovka. Už to delam asi po desáté a nikdy to nejde. Ani starší, ani nové verze. Nevíte, co s tím? Zkoušel jsem všechny možnosti, co jsem našel na netu...

Odpovědi na otázku

daj tu kartu do ineho PC, nainstaluj a ak to urobi to iste, tak chod kupit novu. Inak vzdy instaluj najnovsiu verziu windows aj ovladacov..

Jen pro upřesnění, včera jsem na ni čerstvě hrál Call of Duty Warzone a při tom mi to poprvé spadlo. Je možné, že je dead?

Zkusil bych ten Windows přeinstalovat ještě jednou. Možná ti tam Windows Update nacpal nějaký ovladače který nefungujou.

Zkus tohle automatickou instalaci https://www.amd.com/en/support

Chlapi, všechno, co píšete jsem zkoušel.Windows Update jsem zkoušel po jedné instalaci vypnout a bez připojení k internetu nainstalovat ovladač - nefunguje.To samé i s tím Auto detect and install... Asi bude po ní

A ve správci zařízení se ti ukazuje co.

tak ked ma 6 rokov, mozne je vsetko..

Takže před tou hrou šel ovladač normálně na nově instalovaný OS nainstalovat a grafika fungovala. Začalo to chcípat až v zátěži. Teď bez ovladače zobrazuje, po instalaci ovladače černo? Tak to bude nejspíš kaput.

Přesně tak.. Takže můžu asi kupovat novou