» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde nainstalovat Norton NIS 2014

Zdravím! Win8.1-64.Chci si nainstalovat zkušební(trial) Norton NIS 2014.Hned při instalaci vyzve k nutnosti Restartovat PC.Po provedení restartu to ale znova chce to samé.Měl jsem vloni chvilku NIS,tak jsem se to zkusil pročistit Norton Removal Tool,ale je to pořád stejné.V registru jsem ručně mazal vše z Nortona,ale nepomohlo.Poradíte?

Odpovědi na otázku

Norton nepotrebuje reštart, najskôr tam máte konflikt s nejakým inštalovaným softvérom, systém by mal vytvoriť crash.dmp súbor, bolo by ho prečítať a zistiť s čím sa Vám tam Norton pobil. Norton sám vypne aj defender, takže by sa nemal pobiť ani s ním.

Děkuji za radu,- soubor crash.dmp jsem našel,ale je (pro mě) v nečítelném formátu.

.dmp súbor prečítate pomocou Windbg, nainštaluje sa do Win so sadou WDK, je to dobrý nástroj pri riešení problémov s PC, zíde sa Vám aj neskôr.

Děkuji moc za rady,ale na toto si svou neodborností netroufám.Pročítal jsem nějaké informace o práci s tímto programem a nejsem si jistý o zvládnutí.Ještě jednou díky za snahu.

Je v pořádku, že NIS nejde nainstalovat. Počítač má zřejmě mnohem víc rozumu než ty. Proč si chceš zas.at počítač tímto? Zdá se ti tvůj počítač zbytečně rychlý?

Norton je dnes rýchly a zo systému si berie minimu, takže ste zaspal dobu...

Nechci tu soutěžit v tom,kdo má víc rozumu,ale hledám radu na můj problém.O tuto Vaší "radu" ale opravdu nestojím! Nortona jsem používal roky a bez problémů.

Nortona jsem roky pouzival ve forme, takze vim, o cem mluvim. To, ze je rychlejsi je jen tim, ze stoupl vykon pocitacu. A NIS jako cely balik je nestesti. Ale kazdy sveho stesti strujcem...

Nainstaluj ho z Nouzového režimu.

Nouzový systém nepomohl

Přímo ve fóru Symantecu jsou problémy Windows 8.1 a NIS 2014 popisované. Doporučují zatím instalovat NIS 2013https://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Securi...