» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde nainstalovat font do windows 10

Dobrý den, nejde mi nainstalovat font do windows, vždy mi to hodí hlášku že "pravděpodobně není platným písmem" co s tím?? Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Dobrý den, chtěl bych chodit s Darou Rolinc, ale ona mi odkazuje, že nejsem nic vhodné pro ni. Co s tím? Dík

"vtipné"

Někdy (kupodivu) pomůže zapnout firewall, který je ve Windows 10 vestavěný.Nebo zkusit vytvořit lokální administrátorský účet a pod ním font nainstalovat.

Pri pokuse o onštaláciu fontu, ktorý fungoval vo Win 7 dostávam hlásenie: 0001EC.PFM není platým souborem písma. Vo Win 7 bezproblému tento font funguje.