» Poradna » Web a internet

Nejde načíst QR wifi kamery do aplikace

Dobrý den ,prosím o radu mám 2 wifi kamery a na starém telefonu mi šly na 2 aplikace (tuya , smart life)do nového telefonu se nacetla jen do smartu a do tuya mi nejde nacist kamera přes QR kód. Nelze do druhé kamery nacist jinak než přes QR kód? Děkuji Sedlakova

Odpovědi na otázku

na nekterejch telefonech nejde malej QR kod nacist protoze to je pro fotak necitelny, nejde to zaostrit atp. Me pomohlo si to vyfotit lepsim telefonem a nacist to z toho displeje zvetseny a nebo to vytisknout a pak nacist.