» Poradna » Notebooky

Nejde nabíjení u notebooku

Dobrý večer, mám takový problém. Ntb mi hlásil, že mám vybitou baterii, tak jsem připojila nabíječku a ntb se začal nabíjet. Po asi 30 minutách jsem zjistila, že stav baterky je pořád na asi 10% jako byl před začátkem nabíjení. Když vytáhnu z nabíječky, stav se začne zas snižovat... a jde to pořád dokola.. je to nabíječkou nebo notebookem? Děkuji

Odpovědi na otázku

Nejpravděpodobněji je vadná baterka. Nelze sice tak úplně vyloučit ani tu nabíječku, ani nabíjecí obvody v notebooku, ale sázel bych na tu baterku.