» Poradna » Mobily

Nejde my zapnout mobil

Dobrý den mam dotaz, mám nový telefon Doogee Homtom ht16. Dnes večer jsem mněl slabou baterii ale nedal jsem to nabijet a potom co se mi telefon vypnul už nejde zapnou, je tam vždy obrázek baterie s červeným bleskem a nic se neděje. Když telefon sundám z nabiječky obrázek je tam pořád dokovať nevyndám baterku nevím si rady předem díky za odpověd. Baterie : Li-ion

Odpovědi na otázku

Ahoj tak vyndej baterku a vlož ji zpátky :)) když to nepomůže servis nebo koš ono to vyjde na stejno

dyž to nepomuže opakovat den co den dokavaď si nebudeš jist že už jí nic nepomůže. Prodlevy mezi vytažením a zasunutím dělej nad 2 minuty. Zásun, výsun, zásun, výsun, to patří k jiné aktivitě

masakr...Řekl bych "přečti si návod", ale to je asi zbytečné. Tak prostě odlep folii, která je přes kontakty baterky.

Tak blbej zas nejsem abych si nevšiml folie :D a vydání a zandání baterky taky nepomáhá skusím servis :(

Podle toho, jak prasácký máte psaný projev, bych se nedivil ničemu.

Ale jsi, už se s tím smiř.

Proč kupuješ takovej střep?

Smutné je ale hlavně to, co hovad bez primitivních základů ČJ se zde etabluje.

no Etabluje taky není českyEta bluje

České to možná není, leč to není nespisovně.

Jo už se kaju

skus inu bateriu.bateria je uz asi poskodena,v telefone ju uz asi nenabijes.skus ju trocha najbit priamo napatin 3.5V napr. nab. Nokia 2 min a potom to dobi v telefone.mne to pomohlo(stary sony ericsson G502),ale po uplonom vybiti baterie sa problem opakuje

Proměřit baterku, jestli neexla. Možná by pomohlo externě nabít .... trochu zvednout napětí.

Pokud to neni alespon z casti nabite, tak to nezapnes ani na nabijecce.