» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde monitor ani myš ani klávesnice nějaké rady ?

Dobrý den po dvou týdnech mi přestal fungovat nový PC - i3 12100F Rtx3060 12gbÚplně nový vypl se , když ho zapnu funguje svítící jen mi nenacte monitor ani myš a ani klávesnice , nějaké rady ?

Odpovědi na otázku

reklamace

"Funguje svítící": Cože?

Jinak reklamace nebo pokud je to skládačka, předat někomu, kdo alespoň dokáže popsat závadu a má jiný zdroj, paměť a grafiku a může se tedy výměnou komponentů pokusit detekovat vadnou komponentu.

Pokud tam máš více modulů RAM, tak osaď jen jeden jediný slot jedním modulem a zkus to zapnout, většinou se při jedné RAM osazuje ten slot, který je nejblíž CPU, pokud teda manuál k desce netvrdí něco jiného.

Když ti nefunguje klávesnice, myš a ani monitor, tak podle čeho usuzuješ, že počítač stále funguje? To ti tam jako běží nějaký webserver, na který se stále můžeš dostat? nebo se tam můžeš připojit přes RDP? Nebo proč si myslíš že funguje?Je totiž velmi nepravděpodobné, že by tyhle 3 komponenty odešly současně. Mnohem pravděpodobnější je, že ti odešla deska/procesor a tedy počítač nefunguje a v takovém případě to ty nevyřešíš a je to na reklamaci.

Počítač nefunguje, nezapne se.14 dnů? Tak to dej na reklamaci.A jestli sis to skládal sám, tak se něco nepovedlo a začni znovu.