» Poradna » Notebooky

Nejde mi zvuk

Skoro pravidelně mi po zapnutí notebooku brzy ráno nejde zvuk, co mám s tím dělat?

Odpovědi na otázku

Nezapinej brzy ráno. Notebook spi.

Já ho otevírám po 4.hodině raní, že by měl nějaké hodiny od-do?

Zkuste, zda zvuk funguje pozdě večer. Nebolí ho krk?

zvuk mě funguje od rána, večer po 20.hodině se dívám málokdy, máte vtipnou odpověď, zda ho bolí krk, to sedí

sorry ale neodolámfunguje zvuk brzy ráno po vypnutí notebooku?a teď vážněv momentu, kdy zvuj nepůjde, mrkni do Ovládacích panelů / Nástroje pro správu / Službyvyhledej službu Zvuk systému Windows, přes pravé tl. myši otevři Vlastnosti a mrkni, zda je:1/ typ spouštění: automaticky2/ stav: spuštěnoresp. to takto nastavdalší možností je omrknout, zda nemáš nějaký program, který by zvuk vypínaljinak je potřeba dodat více informací:1/ nefunguje zvuk po zapnutí vždy nějakou dobu (jakou)?2/ nefunguje zvuk pouze v těch ranních hodinách? osobně si myslím, že to je blbost3/ jde o integrované repráky nebo máš připojené nějaké bedničky / sluchadla?4/ typ notebooku a verzi OS5/ ovladač? pokud by byl vadný, čekal bych spíš úplnou nefunkčnost zvuku