Nejde mi zvuk

Zdravím lidičky, potřebuji poradit. PC Mám zapojené do TV LG 32LH2000 pře DVI a zvuk pomocí 3,5mm jack, ale nejde mi zvuk. nevíte čím to může být? A jak to napravit?Podrobnosti o mém PCCPU-Z TXT Report-------------------------------------------------------------------------Binaries-------------------------------------------------------------------------CPU-Z version 1.78.1.x32Processors-------------------------------------------------------------------------Number of processors 1Number of threads 2APICs-------------------------------------------------------------------------Processor 0 -- Core 0 -- Thread 0 0 -- Core 1 -- Thread 0 1Timers------------------------------------------------------------------------- ACPI timer 3.580 MHz Perf timer 2.604 MHz Sys timer 1.000 KHzProcessors Information-------------------------------------------------------------------------Processor 1 ID = 0 Number of cores 2 (max 2) Number of threads 2 (max 2) Name Intel Core 2 Duo E6750 Codename Conroe Specification Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz Package (platform ID) Socket 775 LGA (0x0) CPUID 6.F.B Extended CPUID 6.F Core Stepping G0 Technology 65 nm Core Speed 1999.5 MHz Multiplier x Bus Speed 6.0 x 333.3 MHz Rated Bus speed 1333.0 MHz Stock Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

DELETE SPAM.ALe skontroluj si, ci ti do toho 3.5mm jack leze signal(pouzi sluchatka), ak ide, tak to mas blbo nastavene v TV alebo to asi pachas do toho TV do VYSTUPU.Are you sure, ze je to inut v tom TV? a nie Output?

Měl jsem to stejně zapojené jako na starém PC jen jsem ho měl obraz zapojený přes VGA jen sem přepojil kabel.

Sku s si este raz precitat, co som ti pisal.IDE TI TAM ZVUK? POUZI SLUCHATKA!Pokial ti do sluchatok ide zvuk, mas to nahownno zapojene do TV alebo zly kabel alebo nemas nieco dobre prepnute v menu TV.

Tak do sluchátek zvuk jde ale do TV nikoli. 6ádná jiná zdířka na TV není kam to zasunout. A je to vstup.

Tak potom je problem uz jedine v TV...Je to vstup, signal tam ide, takze ostava uz iba tato moznost.

Na druhém PC to valí.Vlastně teď sem si vzpoměl že kabel není dvi-dvi ale dvi-hdmi PC-TV.Může to spolu souviset?

Tak to je jasné. TV nemá DVI vstup. Problém může být v tom, že když zvolíš vstup HDMI na TV, očekává TV také zvuk na tomto vstupu. ☺

Nevím nevím, ale na TV nebývají audio vstupy na 3,5 mm jack. Spíš na cinch, takže kabel jack/cinch. Pokud by i nakrásně tam byl jack jako vstup, je otázka, zda patří k tomu DVI vstupu. Vstupy většinou tvoří pár video + audio. Třeba tě to nějak navede.

Zítra pošlu fotky zadní strany TV tedď nemohu dcera jde spát. Snad to zítra dořešíme. Nebo si je zkuste dohledat. LG 32LH2000

Vypadá to, že má audio jack, ale je spárovaný jen s jedním HDMI, takže to video musí jít do správného HDMI a něj to musí být přepnuté. Je to jasné?

Ať použiji 1 nebo 2 hdmi slot tak zvuk stále nejde. Na zadní straně je opravdu vstup na jack a u toho DVDviz: http://a1.amlimg.com/OGVjYzg5MTM2OWI4OWE3NGFmZ... Lze to ješte nějak propojit aby mi šel zvuk?