» Poradna » Mobily

Nejde mi zvuk ve fortnite

Nejde mi zvuk ve fortnite i po updating co mám dělat??????? já beze zvuků hrát nemůžu.prosím poraťe

Odpovědi na otázku

Ahoj, taky mi nejde zvuk a budu rad pokud nam nekdo poradi, diky :]

- Jaký je HW/SW?- Ostatní aplikace jedou se zvukem, nebo vypadl všude? - Jaké postupy byly vyzkoušeny? (dle googlu je to častá chyba a má docela dost různých řešení...)Dodám, že napsat více otazníků znamená, že se velmi sníží chuť komukoliv odpovídat..

Taky mi přestal fungovat od včera

Všude jinde funguje (v ostatních hrach, na internetu i ve windowsech), sluchátka zapojena do externi zvukovky i přímo k základní desce