Nejde mi zvuk na základní desce

Potřeboval bych poradit Mám základní desku: Msi B85-G43 Na integrované zvukovce přestal z ničeho nic fungovat zvuk. Když zapojím sluchátka tak mi to zaznamená že jsem tam něco připojil. Když si potom pustím nějakou hudbu tak ten zvuk je hodně potichu. Zkoušel jsem de co přeinstalovat ovladač i jsem se díval do biosu jestli to tam neni nějak vypnuté ale nic nepomohlo mohl by mě prosím někdo pomoct ?

Odpovědi na otázku

Ahoj, nemenil jsi nejake komponenty v bedne? Me se treba prihodilo, ze pri navyseni TDP mi zdroj poustel maly prikon do zvukovky a rak jakoby praskala a klisal zvuk.

Ano přidal jsem si grafickou kartu ale měl jsem ji tam asi dva měsíce a všechno bylo v pohodě ale potom to začalo blbnout

Jukni na Ovládací panely -> správce zvuku ..jestli je vše správně nastaveno.. Malicherný problém může být i v kabelu od sluchátek.. zkus s tím kabelem trochu zahýbat v okolí jacku, připojeného do zdířky, do všech světových stran.. Mám doma takový jedny levný sluchátka, které takhle blbnou - zahýbu s tím kabelem u jacku a už jedou..

Kabelem to není. Zkoušel jsem to i na jiném pc a tam to šlo

A ani v nastavení protože jsem to už aj zkusil přeinstalovat systém