» Poradna » Notebooky

Nejde mi zapnout notebook

Dobrý den,mám menší problém... nejde mi zapnout ntb. Normálně jsem ho nabíjel a dal do režimu spánku. Jenže když jsem ho chtěl zapnout a začít na něm pracovat, tak nic. Bliká tlačítko pro zap/vyp, ale jinak nic. Když ho zkouším déle podržet, zase nic, stále jen bliká. Když vypojím a zapojím adaptér na napájení, také nic, ani kontrolka se nerozsvítí. Jedná se o ntb Lenovo Yoga 500, který má baterii na pevno...Vůbec nevím, co mám dělat. Nedokázal by mi prosím někdo poradit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Počkej do rána, to otevřou servis

Jak dlouho jsi to tlačítko podržel? Zkus to aspoň 20 sekund (bez přerušení).

No, držel jsem ho 30 s a nic.

Zkus tlacitko Start a součastně Delete

Díky moc za tip, ale bohužel, žádná reakce...

mas moznosti a to odpojit od AC a nasledne dat dole zadny kryt a vybrat baterku. alebo drz tlacidlo trosku dlhsie u Lenovo niekedy aj 1min :)

U tohoto NTB objevilo Lenovo problém, kdy někteří uživatelé nejsou schopni zapnout počítač, pokud bylo tlačítko napájení stisknuto déle než 60s. Řešením je zmíněný postup odpojení baterie.Také jsem ale našel pro tonhle NTB možnost, že pokud uplně všechny pokusy selžou, tak vytáhnout RAM a zapnout to bez nich. Pokud začne noťas pípat, jsou paměti v háji. Pokud pípat nezačne, tak je nejspíš mrtvá deska.