» Poradna » Notebooky

Nejde mi zapnout notebook

Dobrý den mám takový problém. Dnes odpoledne jsem zapnul notebook (Dell, win 10), Koukal jsem se na internet a potom se z ničeho nic začal trošku víc sekat což se mi moc často nestává. Jednoduše jsem holka dál restartovat, potom se ale stálo to že se neustále načítalo to kolečko a notebook nic. Prostě jsem ho znovu vypnul a zapnul a tentokrát se opět začalo točit to kolečko ale zničeho nic to všechno zmizelo a byla tam jen černá obrazovka s kurzorem, všude na internetu jsem to hledal věděl jsem že je to ta Black screen of dead a tak jsem zkoušel spoustu způsobů jak to vyřešit ale nic mi nefunguje když dám nějaké zkratky nic to nedělá prostě je tam jen ta černá obrazovka s kurzorem. Prosím pomoc!!!

Odpovědi na otázku

Black screen je něco jiného, to bys neviděl ani ten kurzor...Obnov OS ze zdravé zálohy - pokud jsi lajdák a zálohu si neděláš, čeká tě otravná reinstalace.Příště buď chytřejší.

Tohle vypadá na chybu disku.