» Poradna » Notebooky

Nejde mi zapnout notebook

Ahoj,jak už jste přečetli asi z titulku tak mi nejde zapnout ntb.Nesvítí mi ani kontrolky a ntb byl předtím v režimu spánku do vybití.Zkoušela jsem vyndat baterku a napájet jen ze sítě ale to nefunguje.Zkusila jsem ho tam nechat zapojený i s baterkou ale furt nic :( Už mám bohužel i po záruce.. Chtěla jsem dostat rady dřív než to hodím do servisu :) prosím poraďte jsem zoufalá

Odpovědi na otázku

Skusit iny kompatibilny zdroj, ale pokazeny NB je skor na servis ako laborovanie. Nie je tam velmi co opravovat (v zmysle skusat ine komponenty)

Promiň mi za hloupou otázku ale v technice se moc nerozumím :) co je to NB ? :p

Lol,už mi to došrotovalo samo.. dobrý :D nicméně děkuju za radu :)

Jak už zde psal nademnou, zkusit jiný napájecí zdroj, v případě, že notebook stále bude rezignovat, zajít s ním do servisu, v případě platné záruky tam, kde jste notebook zakoupila.