» Poradna » Programy

Nejde mi žádný team speak server

Dobrý den,Mám takový problém. Dříve jsem měl na svém notebooku Team Speak 3 a po nějaké době jsem ho odstranil, protože jsem ho jaksi nevyužíval.Teď jsem si ho stáhnul znovu. Jenže teď s přáteli bych chtěl hrát hry no, ale nemůžu protože, když kliknu na Connections napíšu tam IP serveru a dám Conect tak to napíše červeně: Failed to resolve hostname 'martula26448'Já už zkoušel to znovu odinstalovat a nainstalovat, jenže pořád to hlásí ten samý problém. Prosím o pomoc či o radu. A Routerem či připojením k internetu to není. Děkuji všem za ohlasy.

Odpovědi na otázku

Zkus si nastavit pevně DNS servery od googlu.

server name je ipcka servera pripadne adresa nie tvoja prezivka