» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde mi zadat email,vždy bez problému,ani fb,ani internetové bankovnictví,děkuj

nejde se mi přihlásit ani email,ani fb

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci ...

Něco děláš špatně. Každopádně bez této životně důležité informace bych vůbec nedokázal usnout. Počítám, že jsi už i něco vzteky rozmlátila. (Ano, velmi dobře jde poznat, že tento výtvor napsalo pohlaví "kroužek s křížkem dolu")

Měl jsem napsat spíš "křížek visící na kroužku". Tak a co už...

To jsou slohy co

v dotazu cítím zoufalství - enem jsi nejsem jist, zda nepochází z jiných zdrojů něž kolem uváděného

dobrý den pane doktorejsem nemocný, prosím vylečte mnedíky

Tak to je asi vhodna chvile, abyste spravne nastavil systemovy cas. Pokud se totiz rozchazi s tim skutecnym, se zabezpecenymi strankami je utrum.Pokud by si pocitac spravne nastaveny cas po restartu nepamatoval, je treba vymenit baterku CR2032 na zakladni desce.