» Poradna » Web a internet

Nejde mi wifi

Dobrý den, chtěla bych poradit s mojí WiFi před pár dny mi přestala fungovat WiFi na telefonu i na PC se k WiFi připojím ale "internet není k dispozici" kontrolka internetu nesvítí normálně ano když router restartuje děje se to samé do kola předem děkuji i za za záporné odpovedi

Odpovědi na otázku

Wifi ide cez ADSL/VDSL, alebo optika, káblové pripojenie?

Pokud vím tak na mobil kabelové připojení WiFi neexistuje😀

Se te pta .

Doplň si místo "Wifi ide" slovy "Router je připojen k vnější síti". Prosíme o informaci.

Aha prostě mi to nejde zapnout je to normální krabička neznám tito nazvy

to nedokážeš přečíst ze smlouvy od koho máš přípojku ???

Poskytovatel internetu? Ono napoví, jestli je to O2 nebo UPC. Každý by měl mít aspoň nějaké povědomí, jakou si platí službu. Přes telefonního operátora je to VDSL, případně někde na vesnici ještě ADSL. V paneláku spíš kabelovka. Normální krabička je úsměvný výraz.

Potom to tu nevyriesis a budes musiet oslovit niekoho znaleho, kto ti to pride vyriesit.

PC zkus připojit kabelem, pokud to nepojede ani pak, router už restartovaný byl, tak jedině zavolat na infolinku svého operátora. Jako laik s tím nic jinýho nevyřešíš. Tetě takto odešel modem od UPC, taky pořád chtěla něco řešit se mnou, že se v tom vyznám, ale nakonec pomohlo jen domluvit termín návštěvy technika, aby modem vyměnil.