» Poradna » Web a internet

Nejde mi stahovat přes Free Rapid

Ahoj, přeinstaloval jsem Windows (Vista) a od ty doby mi nejde přes Free Rapid stahovat z webu Nova plus. Z webu ČT, nebo YT mi to jde dal normálně. Hází mi to hlášku "Následujicí URL nejsou podporovány" Můžete mi poradit prosím? Díky moc.Rada tipu "Mě to jde" není rada, díky ;)

Odpovědi na otázku

Freerapid jiz nadale neni vyvijen, nicmene pluginy diky komunite aktualizovany jsou. Budes tedy muset pockat, nez nekdo z komunity pluginy aktualizuje.