» Poradna » Mobily

Nejde mi stáhnout instagram

Ahoj, sekal se mi instagram a tak jsem ho odinstalovala a že si ho stáhnu znova (nic jiného mě nenapadlo) ale teď mi to nejde vždy se jakoby stáhne ale pak nejde nainstalovat ... A vyskočí mi tabulka kde jsou nějaký rady, už jsem vyzkoušela snad všechny a pořád nic ... Nevíte někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

Jestli ti vyskakuje okenní tabulka, tak to bude chtít sklenáře.

Kdybys ty rady i odkud ho stahuješ opsala sem, bylo by asi jasno. Nepíšou v té tabulce, že je potřeba povolit instalaci z neznámých zdrojů?

Stahuju z Google play Vyskočí okénko že aplikaci nelze nainstalovat mám to zkusit znovu a pokud problém přetrvává mám se řídit těma radama a je tam na ně odkaz ... Jsou tam rady typu zkontrolovat připojení k internetu, promazat mezipamět, restartovat zařízení, jestli je místo v úložišti, odebrat a zase přidat účet Google , smazat aktualizace a znovu aktualizovat, vysunout SD kartu ... Zkusila jsem vše a stále to nejde

Instagram neznám/nepoužívám, ale zkusil bych jinou nebo starší verzi. Určitě stahuješ tu správnou verzi pro tvůj mobil a verzi Androidu?

To nevím vždy mi to najde jen jeden, e podívám se, díky moc 😃

Také to teď mám..jak se to vyřešilo?

Vyřešil to někdo?? Jsem ve stejné situaci..

Stále čekám na odpověď :D

Mám úplně stejný problém, zkoušel jsem taky úplně všechno co tam psali a vyhledával jsem i nějaké rady na Google atd... Taky jsou vyzkoušel všechno co šlo A i přes to pořád nic Všechny ostatní aplikace jdou, jen Instagram ne Už asi 2. Dny. Btw/ když tak sorry za chyby nejsem z Česka XD