» Poradna » Programy

Nejde mi spustit windows po narazu PC , prosim pomoc

Ahojte , byl jsem u babičky na tejden , odnesl jsem si tam PC , dnes ráno jsem ho s rodičiměma odvezl zpět domu , když sem ho nesl domu v jedné ruce trochu jsem sním tuknul do dvěří , možna se ještě utukaval v autě , ale tedkom když zapnu PC tak mi to napíše Zotavení systému windows z chybsystem windows se nepodařilo spustit. Příčinou mohou byt nedávne změny Hardwaru nebo Sofwaru Spustit Nástroj Oprava spouštění systému (doporučeho) Spustit systém windows obvyklým způsobem . bios funguje, v boisu se mi také ukaže HDD ale prostě windows nejde , nevíte čim by to mohl být? nebo jak to opravit?

Odpovědi na otázku

Zkontroluj si, jestli jsou všechny konektory a karty pořádné zasunuté.

Zkontroloval jsem , vše je

Zkontroloval stylem "vypojit a znovu zapojit"?

Ano, také , bojím se že by se mohl rozbít HDD

Rozbít vypnutý HDD není zrovna jednoduchá věc. Zkoušel jsi i paměti a procesor?

Vyndal jsem jen ramky, Procesor ne tím to asi nebude ten je tam tak na pevno že není možne aby se sním něcc stallo , a když funguje bios a uplně vše krom načtení windowsu tak nevím

S tím procesorem souhlasím, ten se hned tak nevytáhne.Paměti jsi už udělal. OK.Totéž udělej s kartami: vyndat zandat.A pak všechny kabely, SATA, napájecí ap.Ťuknutí si myslím, že až tak nevadí.Nejčastěji se něco povytáhne při jízdě autem.

Spustiť Pc z Live Cd ( http://www.hiren.info/pages/bootcd, http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/ )a otestuj Pc,HDD, Ram,.....