» Poradna » Notebooky

Nejde mi spustit notebook ACER TM

Zdravím!Stala se mi dosti závažná věc. Nejde mi spustit notebook.Zapnu ho , uslyším chvíli zvuk ventilátoru a hned se vypne. Svítí jenom 2 světýlka , která mi ukazují , zda je notebook nabíjen a puštěný.Obrazovka je také černá a nic se neděje. Jedná se o notebook: Acer TravelMate 5542.Děkuji za každou radu !

Odpovědi na otázku

servis, mozny problem s MB alebo GK ak ma dedikovanu

Nejde se vyhnout servisu nějak?Mluvte na mě Česky ! Nejsem expert přes PC ! :D

Právě proto co jsi odpověděl - SERVIS !

Mám kamaráda co se vyzná v PC , tak by mi to mohl spravit. Ale momentálně není v ČR. A týden si budu muset počkat . Chtěl jsem vědět přibližně , co tomu je. Takže mi to prosímvás napište ČESKY ! :)

Ještě jednoua ČESKY: Právě proto co jsi odpověděl - SERVIS A právě proto co jsi odpověděl i teď !!!!!!!!!!

Vyndej disk a zkus jestli se dostaneš aspoň do BIOSu.

Hovor na neho ČESKY! On nechápe, čo je to SERVIS, BIOS, MB, GK......

1. vytoč 531 027 7772. domluv se s nimi, kdy pošlou kurýra, na způsobu zabalení apod.3. vyčkej kurýra v domluvenou dobu.