» Poradna » Programy

Nejde mi spustit hra

tohle mi napíše když to chci zapnout. A ano nejsem angličtinář i když je důležitá a omlouvám se že s tím otravujiJK2: v1.02a win-x86 Apr 4 2002Initialising zone memory .....----- FS_Startup -----Current search path:C:\Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast Demo\GameData/base----------------------0 files in pk3 filesRunning in restricted demo mode.----- FS_Startup -----Current search path:C:\Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast Demo\GameData\demo\assets0.pk3 (2168 files)C:\Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast Demo\GameData/demo----------------------2168 files in pk3 filesexecing default.cfgcouldn't exec jk2config.cfgcouldn't exec autoexec.cfg...detecting CPU, found Intel Pentium IV------- Input Initialization -------Skipping check for DirectInputJoystick is not active.------------------------------------------- Force Feedback Initialization -------...inhibited, not initializing----- Client Initialization ---------- Initializing Renderer ---------------------------------------- Client Initialization Complete -------- Common Initialization Complete ---Working directory: C:\Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast Demo\GameData----- R_Init -----Initializing OpenGL subsystem...initializing QGL...calling LoadLibrary( 'C:\Windows\system32\opengl32.dll' ): succeeded...setting mode 3: 640 480 FS...using desktop display depth of 32...calling CDS: ok...registered window class...created window@0,0 (640x480)Initializing Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Máš pouze demo, takže smůla.Hra musí mít nahraný poslední patch (1.04), jinak nedojde ke spuštění grafického subsystému (problém se starší verzí OpenGL).http://www.moddb.com/games/star-wars-jedi-knig...

díky to sem nevěděl no asi před 5 rokama mi to šlo ale co se dá dělat no

Tak si počkej na slevu na Steamu (momentálně za to chtějí 10E, ož mi přijde drahý). Tam budeš mít nejnovější funkční verzi.

no co mi zbývá že jo :) tak díky za radu a odpověď

Jo jedine stahnou full a koukam,ze na cestinach je i cz dabing i čeština.