» Poradna » Notebooky

Nejde mi spustit .exe soubory, unkown error, Torrent,bencoding

Mám problém,stahoval jsem hru. Přes piratebay-torrent. Pak mi to nabídlo v jakém programu to chci otevřít, dal jsem torrent. Všechny ikony se změnily na list papíru s torrentem a nejdou mi spustit. Vždy se zapne torrent a napíše Steam.exe nemá platný bencoding.. Poraďte prosím

Odpovědi na otázku

Zdravím, zřejmě bude stačit obnovit výchozí nastavení aplikací. Ve Win10 - lupa pro hledání - text "Výchozí" - vybrat Výchozí programy - dole zvolit "Obnovit na výchozí nastavení doporučené Microsoftem". Pokud teda warez neskrýval další překvapení... Hry jsou na Steamu pořád v akci a jejich pirátění se nevyplácí.

Pro Win7 zkus http://jnp.zive.cz/vychozi-programy-windows-...