» Poradna » Ostatní

Nejde mi spustit call of duty warzone

Chci se zeptat. Nainstaloval jsem Call of duty warzone ale nejde mi spustit dám play a najednou se hra spustí na pozadí potom se pozastaví a vypne se a já nevím čím to může být.Grafická karta - Nvidia Gtx 1050 tiprocesor - AMD phenom II x4 945Ram - 8 GB

Odpovědi na otázku

https://www.gamebro.cz/call-of-duty-modern-warfa... AMD phenom II x4 945 JE SLABEJ

Kdybych ho chtěl vyměnit byl by nějakej problém s Windows nebo Bios?

Těžko říct když neuvedeš co máš za základní desku. Ale pochybuji že tam půjde dát něco co bude stejné nebo lepší než Intel Core i5 2500k.Nech to dožít nebo rozprodej na aukru a kup novej PC.

dobrý den měl jsem jsejný problém u cs:go měl jsem pomalý procesor hra se mi zapla ale nešlo mi hrat stejně jako u vás skuste vyměnit procesor

špatná grafická karta--

Není pravda.. s touto kartou tam mám nahráno xxx hodin....