» Poradna » Notebooky

Nejde mi rozkliknout multiplayer v Minecraftu

Nefunguje mi multiplayer v Minecraftu, kdykoli hru zapnu, tak mi nejde kliknout na multiplayer a když na něj myší najedu, objeví se mi text: ,,Hra více hráčů je vypnutá, zkontroluj nastavení svého Microsoft účtu.“ Nevím jak ji mám zapnout, abych mohla normálně hrát na multiplayer serverech. Originální Minecraft mám koupený (Java Edition) a Microsoft účet mám také.Mohl by mi prosím někdo poradit?

Odpovědi na otázku

Hele mám stejný problém jako ty ale prostě si zapni v lancheru verzi od 1.0 do 1.16 a je to hotovo.

Pokud máte na ve Windows více uživatelských účtů a jeden z nich používá třeba vaše dítě a na tomto účtu má nainstalovaný Launcher k Minecraftu a nejde mu multiplayer v Java edici, tak v jeho účtu otevřete ve Windows Nastavení - Účty a tam dát synchronizaci hesel a nebo přihlásit k účtu microsoft.