» Poradna » Web a internet

Nejde mi resertovať zosilovač wifi signálu

nechce mi resertovat zosilňovač wifi signálu kúpil som ho a skusal som ho nastaviť po prvých zapnutiach mi sa dalo pripojiť a nastaviť ale teraz nie počas načítavania som ho vypnul a keď som ho zapnul už nereaguje ani na LAN ani na wifi iba svieti aj som ho skúšal reštartovať ale nič ani sa nevipne keď kliknem tlačidlo na re-štartovanie

Odpovědi na otázku

No, tak jednak nevYpne se píše s tvrdým Y a jednak děkujeme za informaci.

Co to je zesilovač WiFi signálu? To je nějaká pitomost, nic takového neexistuje.

Was is typ ?