» Poradna » Notebooky

Nejde mi pustit hra na steamu tom clancy's rainbow six siege

Dobrý den,koupil jsem hru tom Clancy's Rainbow six siege na Steamu.na ploše a ve Steamu ikonu mám ale když dám spustit tak se to načítá a pak je tam otevřené okno a to je prázdné a po chvilce zmizí.Poprosil bych návod.

Odpovědi na otázku

A co máš za notebook?

Dobry den nevi to co mam delat kdyz se mi hra nechce zapnout?,uz na ni mam 50 hodin ale ted mi to pise error code

R6S potřebuje Uplay.

Dobrý den,1. Zkontrolujte si, že splňujete minimální požadavky.OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)Processor: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHzMemory: 6 GB RAMGraphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)Storage: 61 GB available space2. Stáhněte si nobé ovládače ke grafické kartě3. Požádejte o vrácení peněz.

A já bych ten krok 3 viděl: kontaktujte zákaznickou podporu steamu s vašim problémem a postupujte dle jejich pokynůTeprve krok 4 by byla žádost o refund.

A název a konfigurace toho tajného notebooku?

Acer Aspire E1-571G