» Poradna » Notebooky

Nejde mi připojit monitor k notebooku

Nejde mi připojit monitor k notebooku. Používám hdmi (jediný vstup) a když do něj zastrčím kabel tak monitor napíše jen no signal entering to power save mod.mám 2 grafické karty ale zkoušel jsem vždy jednu vypnout ale monitor stejně nic.//Smazán troll "MaoCetung" (dříve třeba host, joachym, ledl, Rouška, Mikrob, Pavel Nový, olympie, Korong, DVD, Fabia, atd.), který sem chodí jen tapetovat poradnu svými bláboly.//

Odpovědi na otázku

ak mas vsetko spravne nainstalovane, tak ti ten monitor naskoci sam. Keby nahodou nenaskocil sam, tak notebooky maju v hornom rade pri F1-12 ikonku ktorou prepinas monitory. Keby nahodou nemal, tak stlacis WIN+P na klavesnici. A ked ti to stale nejde, tak to zober do servisu

Je to divný, ale mě v tomto případě pomohlo updatovat BIOS

Máš aktuální verze ovladačů??

Ano

Co keby si pre zaciatok uviedol zakaldene udaje, t.j. presny znacku a model notebooku a monitoru. Bez toho je to iba vestenie z kristalovej gule. A dnes je nejaka zakalena, moc toho v nej nevidim

bez přesného značení modelu ti neporadíme.- ovladače- vypnut výstup v biosu- vypnut výstup v OS- vadný kabel HDMI- nevhodný kabel HDMIa ještě spousta dalších důvodů