» Poradna » Mobily

Nejde mi připojit klavesnici k tabletu

dobrý den potřebuji pomoc nebot sem si zakoupil tablet GOCLEVER Quantum 2 700 a když ktomu připojim klavesnici tak se mi v nastavení načte ale nejde na ni psát mužete mi prosím někdo poradit

Odpovědi na otázku

jak má tu klávesnici připojenou? Pro USB je třeba OTG kablik.

mám to na micro usb

pravděpodobně není klávesnice napájenazkus ten OTG kabel, na tabletu s Win 10 mi fungovals "tesco" tablety zkušenost nemám

Tak Tesco elektronika ma vyhodu, ze ked sa ti nieco v ramci zaruky pokazi, mozes si ten tovar zamenit za nieco ine, napriklad Borovicku, ta sa nepokazi :D

Borovička je zas hrozně těkavá. Než se naděješ, tak zjistíš, že se ti sama od sebe vypařila