» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde mi posouvat koleckem na mysi

Prosím pomoc vzdy kdyz presouvam koleckem nahoru a dolu tak se mi tam dava zvuk ne kdyz chci treba posunout prispevek tak se mi proste místo toho zobrazí zvuk a muzu si ho nastavit koleckem na myši prosím pomoct, chci normalne abych posouval koleckem normalne a ne zvuk díky

Odpovědi na otázku

Zkusíš to znovu a česky?

Z popisu tazatele bych soudil, že má přemapované kolečko na myši z funkce posuv obrazovky na funkci nastavování hlasitosti.Pro tazatele: Co je to za myš?

A jestli to je myš Silvercrest tak to řešili i tady: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo... Prý má ta myš nějaké tlačítko na změnu dpi a to když se podrží déle než 3 sekundy tak přepne režim kolečka ze skrolování na mediální funkce, tj. ovládání hlasitosti.

Díky marts, i když mám jinou myš tak to jde jak si to napsal, stačilo jenom podržet dpi tlačítko

uz vis jak se ti to stava a maz to opraveny