» Poradna » Ostatní

Nejde mi odhlášení z Facebooku

Nemůžu se za nic na světět odhlásit z Facebooku.Kliknu na trojuhelníček,z kterého mám vyjet nabídka mimo jiné právě odhlásit.Nabídka nevyjede a neustále se tam motá kolečko a nic.Je to k vzteku.

Odpovědi na otázku

Zabi sa, však to nie je vôbec životne dôležité ani pre browser či fackovací ksich, ser_nato.

No a? Do Poradny to oznamovat nemusíš.

Taky mi nejde ledacos, tak vypnu.

Máš ty ale těžkej život...

Tak zkus kliknout na kosočtverec.

Dobrý odpoledne.Pls poraďte mi proč mi nejde odhlásit facebook?

Dobrý podvečerpls proč mi nejde se odhlásit z facebook,poraďte mi?.

Chci zrušit facebook

Potřebuji se odhlásit z facebooku a pořád se jen ukáže,že se to načítá

Občas mi to dělá, ale po chvíli naskočí. Dnes to nejde už přes půl hodiny. Taky by mě zajímalo, kde je chyba.

Nejde mise odhlásit z facebooku