» Poradna » Ostatní

Nejde mi odeslat e-mail do domeny AOL.com

Ahoj,od cca 10.1.2007 mi nejde odeslat mail do domény AOL.com . Zkoušel jsem kontaktovat i tech. podporu na postmaster@ol.com, ale mail se mi vrátil jako nedoručený. Tak jsem kontaktoval tech. podporu AOL.com telefonem a dozvěděl jsem se že IP adresa z které odesílám maily 194.228.2.91 blokována není. Používám mail @iol.cz Co je tedy špatně?Přikládám opis mailu který se mi vrátil:"This is the Postfix program at host smtp-out3.iol.cz.I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below.For further assistance, please send mail to <postmaster>If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The Postfix program<postmaster@aol.com>: host mailin-01.mx.aol.com[205.188.156.185] said: 554-: (RLY:CH) http://postmaster.info.aol.com/errors/554rlych.html 554 TRANSACTION FAILED (in reply to end of DATA command"Děkuji za pomoc.Soptík

Odpovědi na otázku

Ještě doplňuji že kamkoliv jinam mail odeslat jde.

Nikdo nic, žádný nápad?

Zkouším to znovu. Nápady došly. Dík.

Mám přesně ten samý problém. Tech. podpora mého poskytovatele mi řekl, že mi nedokáže pomoci, že je problém na straně aol.com. Jak píšeš:e-maily se vrací i když píšeš postmastrovi. Telefonicky je kontaktovat nemohu, protože neumím tak dobře anglicky.

Je to prostě nějaký jejich spam filtr. Jak tak koukám na Google, tak s tím mají problém na celém světě a AOL to zřejmě řešit nehodlá.

AOL jsou dlouhodobe znami velmi tupym pristupem ke sprave posty. S tim nic neudelate. Leda jim poslat sprosty dopis snailmailem.

Je(AOL) nezajima ani tak tvoje IP jako IP smtp serveru a ta by mela byt 194.228.2.91 pro smtp-out3.iol.cz. Jinak mas asi celkem obvykly problem pouzivani smtp serveru spolecneho pro velky pocet uzivatelu a to, ze je zrejme z tohoto serveru doslo hodne spamu na AOL a tudiz byl zablokovan :(, na nejaky verejny blacklist, to aspon podle namatkove kontroly nevypada.

Ani nám na AOL nejdou maily přes SMTP server IOL. Musí to řešit v takovém případě poskytovatel (IOL) s příslušným protějším poskytovatelem (AOL), který dal jejich SMTP server na svůj blacklist. Tlačte na IOL mailem a telefonicky!www.cdmusic.cz