» Poradna » Web a internet

Nejde mi odblokovat twitter

Zdravím,mám problém s twitterem. Konkrétně mi twitter zablokoval účet s tím, že má podezření, že můj účet vykazuje používání robota a proto musím zaslat své telefonní číslo. Ovšem když číslo zadám ( se správnou předvolbou), tak mi twitter oznámí, že zadávám nesprávný formát čísla i když číslo zadávám správně. Po několika pokusech mi oznámí, že jsem se číslo pokusila zadat mockrát a mám to za nějaký čas zkusit znovu. Twitter jsem v poslední době hodně využívala a nechtěla bych o svůj účet přijít, proto se chci zeptat zda někdo z Vás nemá podobnou zkušenost a jak z toho ven?

Odpovědi na otázku

Nezadáváš nějaké VoIP číslo?

No nejspíš to číslo zadáváš blbě :) Kdyžtak sem napiš, jak přesně ho zadáváš (samozřejmě čísla můžeš změnit ;) )

Mam podobny problem. Po vlozeni cisla mi neprijde textova zprava ani email(trash, spam, soc. site atd). Pouze telefonicky hovor kde zaznamnik prerikava asi peti mistny kod. Bohuzel tomu neni absolutne rozumet. Zkousel jsem to uz se spousty lidma a nikdo tomu nerozumi jak to huhna. Prosim o radu co delat. Vzdy po 3 pokisu se to zablakuje na pul dne. Diky