» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde mi obnovit pc

Dobrý den mohl bych se zeptat co dělat když mi ntbk píše "Počítač se nespustil správně" a u obnovení mi to píše "při obnovování počítače do továrního nastavení došlo k problému" win 10

Odpovědi na otázku

Ale já nemám instalační dvd

Děkuji

nz

Jinak kdyby se ti to automaticky neaktivovalo, což by mělo... tak sem napiš, poradím jak to aktivovat.

Mas dve moznosti. Vykaslat sa na neodladenu Beta verziu Win10, ktora plati akurat tak prvy Utorok (jebem cely Microsoft).Alebo pouzivat dnes asi najlepsi OS Win 7.

Já jsem měl win 8 ale to už je asi rok spátky a teď nemam žádnou zálohu a nejde mi dát ntbk do tovární tak nevím co delat