» Poradna » Programy

Nejde mi nastavení Seznam Email

Zdravím. Mohl by mi někdo prosím poradit s nefunkčním nastavením Seznam Emailu?Potřebuji si přidat složku ve "Vlastních složkách" pro roztřídění a uložení e-mailů, ale nejde mi NASTAVENÍ.Když rozkliknu název svého účtu a z nabídky: Přístup do další schránky / Nastavení / Odhlásit se - vyberu Nastavení, naskočí mi prázdná stránka s nápisem, že se Načítá nastavení, v levé horní části je několik šedých čtverečků a mezi nimi obdélník s oranžovým nápisem LOGO a černým čtverečkem s křížkem, jinak nic. Používám Win. 8,1 a prohlížeč Inter. Explorer 11.Na jiném počítači mi nastavení otevřít jde, čili je problém v nastavení tohoto přístroje. Jsem počítačový laik a samouk, takže se mi nechce laborovat s nastavením, abych něco "nerozvrtal" a raději se zeptám.Za případné rady děkuji.FANDA

Odpovědi na otázku

Na jiném počítači ze stejné IP-adresy, nebo na jiném počítači z jiného připojení? Napadá mne, jestli třeba nejsi připojený z nějaké IP-adresy, která je na nějakém blacklistu. Dočasné soubory internetu jsi smazal?

Zdravím.Na stejné IP adrese, stejném e-mailu, na stejné WIFI - routeru.Už jsem přemýšlel, že si na jiném, vypůjčeném noťasu budu muset novou složku nastavit a na mém pak e-maily jen třídit. To by mělo jít.Díky za ochotu, snad na něco přijdeme.FANDA

Píšeš z W10+IE11, stejně jako vladimir. Bohužel nepíše, jestli jemu práce se složkou jde. Zkus to ještě v jiném prohlížeči (např. Firefox, Chrome).

Zdravím.Používám, jak jsem psal Win. 8,1. Na tom jiném počítači (noťasu) jsou Win 10, prohlížeč také IE 11 a tam to bez problémů fachčí. Už jsem s tímto prohlížečem řešil problém, že mi přestala fungovat videa z archivu ČT sport, řešil jsem to i s ČT, ale co mi poradili bylo k ničemu. Pak jsem se někde dozvěděl, že už pro tento prohlížeč prý nejsou aktualizace a přestala videa fungovat po, asi poslední aktualizaci. Nevěděl jsem přesně po jaké, abych ji odinstaloval, tak jsem to přestal řešit, ale nastavení e-mailu je stále potřeba, tak to chci vyřešit a přijít na závadu.Díky FANDA

Zdravím.Už mi nastavení Emailu chodí. Byl jsem donucen si nainstalovat nový prohlížeč od Seznamu. Takže je zatím po problému.Všem, kteří se mi snažili radou pomoci, děkuji a přeji vše dobré a co nejméně závad a problémů s jejich elektronikou.FANDA