» Poradna » Mobily

Nejde mi naistalovat instagram

Dobrý den, nejde mi naistalovat instagram do mobilu. Přestal fungovat tak jsem ho odinstalovala, ale pak nešel naistalovat nazpátek. Všechny problémy co mi to nabídlo, jsem vyzkoušela. Na SD kartu se mi aplikace neukládají, takže SD kartou to nebude.

Odpovědi na otázku

ostatní aplikace ti nainstalovat jdou? jak přesně myslíš to "nejde nainstalovat" ? Co ti to hází za hlášku? nebo jaký text ti to zabraňuje ?

Ostatní aplikace šlapou v pohodě. "Aplikaci instagram nelze nainstalovat. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, přečtěte si nápovědu k odstraňování problémů. (Kód chyby: -24)" Všechny ty rady jsem už vyzkoušela a nic.

Bohužel mám stejný problém. Mohla bych se zeptat, jak jste to vyřešila? Používání instagramu na PC je na prd.

Mám naprosto stejný problém...Stalo se mi to tak že jse mi instagram začal sekat a proto jsem ho odinstakoval a chci ho nainstalovat znavu ale nejdemito...Uš jte přišla na to jak se to dá udělat pokud ano napište mi to prosím

Mám ten stejný problém,už někdo víte jak na to?