» Poradna » Programy

Nejde mi nainstalovat VMware Player ve Windows 10 Home

Zatím se mi nepodařilo nainstalovat 32.bitový Vmware player ve Windows 10 home.ani při změně v záložce kompatibility na windows 7 , přitom ve windows 7 (32.bit)to šlo bez problémů. Má otázky zní: "Je možné ve 32.bitových Windows 10 home nainstalovat32.bitový vmware player a pokud ano, tak jakým způsobem (jakým postupem) ?".

Odpovědi na otázku

vmware player nie je určený pre komerčné účely W10. Použi iný virtualizačný nástroj.

vzhledem k tomu, ze ma Home edici Windows, tak bych tipoval, ze jde o domaciho uzivatele

Verze, musíš použít poslední verzi, máš? Nebo jakou neuvádíš.