» Poradna » Programy

Nejde mi nainstalovat v minulosti odinstalovaná hra

Dobrý den,před nějakým časem jsem odinstaloval hru Assassins Creed 4, rád bych ji znovu nainstaloval. Při vložení CD se mě hra zeptá jestli chci hrát a nebo odistalovat. Možnost Hrát neodpovídá a Odinstalovat píše, že v počítači jsou zbytky stejného programu...Nevíte, kde se tyto soubory mohou nacházet nebo jak postupovat?Díky za odpopvěď.

Odpovědi na otázku

Pro instalaci použij Uplay, nebo klienta, ve kterém jsi hru aktivoval.