» Poradna » Web a internet

Nejde mi nahrát fotky na Deviantart. Proč?

Může mi někdo poradit jak nahrát fotky na Deviantart?Už několikrát se pokouším tam cokoliv nahodit, i když se dostanu k uploadu, žádná fotka se mi na profilu nezobrazí. Říkám si, třeba to musí počkat na schválení, a tak už půl roku čekám a nárazově to zkouším znovu a znovu. Nenapadá mě v čem může být chyba. Pokud by někdo z Vás věděl o nějakém serveru, kde lze prezetovat fotografie (vyjma Instagramu, Megapixel a Rajče) budu vděčný.

Odpovědi na otázku

Fotografie muzes prezentovat treba na svem webu, stoji to par korun za hosting a jednorazovou investici za nastaveni nejake fotograficke galerie (zadne velke penize, tohle je bezne reseny problem).

Deviantart je ale určený k prezentaci jednotlivých "uměleckých děl", není to alternativa Rajčete nebo Flickru. Jak to tam nahráváš? Já tam prostě normálně naklikal kategorii díla, klíčová slova atd. a pak nahrál patřičný soubor s grafikou - třeba wallpaper.

Pojem umělecké dílo se dá ale vyložit různě, třeba jako fotografie.Na Deviantart nahrávám následovně: kliknu na Submit>Deviation>upload>vyplním povinné info> kliknu odeslat (Submit Now)> objeví se (Submit Successful)> ihned mě přesměruje na Oops 404 hledaná stránka neexistuje. Díky za tip na Flickr.

jasně, mi spíš šlo o to, že Deviantart se nehodí, pokud těch fotek máš hodně a chceš třeba nahrávat alba apod.

Mám stejný problém až na to že mě nejde ani psát komentáře, sledovat někoho a ani dát like. Poradí mi někdo prosím?