» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde mi nabootovat operační systém

Mám základní desku intel desktop board 01.Můj problém je ten že i když jsem pokoušel bootovat z dvd i s usb tak to nefungovalo i když jsem vše nastavoval jak se má.

Odpovědi na otázku

Jsem rád, že ses svěřil.

Děkujeme za informaci. Nauč se česky a odnes to do servisu.

ked si vsetko nastavil ako sa ma, tak to je pokazene a pomoze len vymena - toho co je pokazene. Takze to zober do servisu nech najprv zistia ci si naozaj nastavil vsetko ako sa ma, a ak ano, tak co je pokazene.

Zase..... ja sem to udelal vsechno spravne a ono se to samo rozbilo :DD S touhle urovni sebereflexe jedine reseni - servis.Neni zac.Pa.

Info jako noha. Interpunkce je základ.