» Poradna » Notebooky

Nejde mi na tabletu zobrazit chat a mesenger jinak seznam a vše jde děkuji

Mám tabletu HP bohužel najednou mi na něm nejde zobrazit chat a mesenger přijmout nelze zprávy jin seznam a face funguje děkuji za odpověd S

Odpovědi na otázku

Ja mam tiež otázku, Seznam a face to sú nejaké kontrolné etalóny, ktoré keď fungujú tak musí fungovať aj všetko ostatné? Nie, lebo tak sa to v dnešnej dobe prezentuje. Face mi ide, tak prečo by nemalo ísť aj to ostatné, no nie?

Ak budu odpovede kvalitne ako tvoj oznam, tak sa mozes tesit.

to je oznameni nebo dotaz?Windows Messenger uz nefunguje delsi dobu.. nebo jakej messenger mate na mysli?

Mám Trabanta a najednou mi nejede ale světla svítí a stěrače stírají děkuji za odpověď. ________________________________Zní to fakt blbě co? Takže co je to za tablet? Co tam je za systém? Jaká verze systému? Co používáte za prohlížeč? Jaký messenger máte na mysli?