Nejde mi myš! Ani jedna ze dvou zkoušených v žádném portu.

Ahoj, prosil bych o radu, jak vyřešit problém s myšákem. Po přeinstalaci OS občas myš na moment zamrzla, zkoušel jsem jinou a ta dělala totéž. Nebylo to žádné drama, tak jsem to neřešil. Dnes se myšák kousl několikrát na delší dobu až se odmlčel úplně. Nic na tom nezměnila změna USB portu ani restart PC nebo myši. Děkuji za každou radu. S pozdravem Martin.

Odpovědi na otázku

Ovladač!

no vyzerá to na postupnú "degradáciu" základovej dosky ostatné externé zariadenia sú funkčné?

pokud máš náladu na trochu průzkumu a chceš vyloučit SW chybu, tak bych na tom nabootoval třeba z DVD nebo usb např. Kubuntu nebo Lubuntu jestli je to starší komp - a chvíli si s tím hrál - jestli je to ovladači, tak to blbnout nebude.Pokud to bude dělat problémy i zde, tak ti dost možná chcípá deska a je to ryze HW problém.

Děkuji, na ovladače jsem koukal a vše se tváří v pořádku a funkční. Deska je cca1,5 roku stará, tak snad už neodchází do věčných lovišť. Jinak USB porty funguji, konektor od myšáka se najde, nainstaluje. I flashky jdou a joystick funguje. jsem z toho jelen.