» Poradna » Počítačové sítě

Nejde mi 2,4 Ghz wifi

Dobrý večer, chci se připojit na 2,4 Ghz wifi a nejde mi to.Přitom mi normálně 5 Ghz a ethernet jde.Modem mám: Archer C20 v1 00000002 Internet mám od UPCMůžete mi prosím pomoct ?

Odpovědi na otázku

Spatne nastavene...

z tych takmer ziadnych informacii sa ti poradit neda. Tak ze skus bezny postup, teda restart routru, predpokladam ze pasmo 2,4 GHz mas zapnute.

2.4GHz wifi je na routeru zapnuta a spravne nastavena?Laptop je spravne nastaven pro pripojeni k te 2.4GHz siti?

Hele ted to taky řeším vyřešil jsi to nějak ? u mě je ještě divný že ráno to vše jede jak má.. a večer se už na 2,4 Ghz nepřipojim a nemužu přijít čím to je .....