» Poradna » Web a internet

Nejde LTE u iPhonu 12

Dobry den,mam iPhone 12. Kdyz zapnu data, casto se mi stava ze mam 5G (ktere ale jede nekdy pomaleji nez 4G) a nebo 4G. Nikdy jsem nemel LTE. Nevite, cim to je? Na iPhonu 11 jede LTE bez problemu a mnohdy lepe nez me 5G

Odpovědi na otázku

Mám iPhone 12 Pro a vše jede vpohoděNení to nějaký používaný/koupený z pofidérního iPhone?

A jede LTE v pohodě na iPhonu 11 s tou stejnou SIM kartou? Já si musel nechat vyměnit SIM kartu, aby mi začalo fungovat LTE Ta moje původní neobsahovala něco co bylo k LTE nutné a byla tak stará že to do ní nešlo dohrát. Do novějších to prý dohrát šlo, ale to neyl můj případ. Možná váš ano. Zkusil bych asistenční linku operátora, pokud to bude vypadat na SIM kartu.