» Poradna » Notebooky

Nejde klávesnice

Zdravím, mám notebook Acer Aspire a nefunguje mi klávesnice. Notebook jsem zavřel cca za 18 hodin otevřel, ale klávesnice už nešla. Zkusil vícero rad a nakonec jsem dal obnovit tovární nastavení, ale klávesnice stále nejde. Mám Windows 10. Prosím poraďte děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkus nabootovat nějakou live linux distribuci. Pokud nebude fungovat ani pod linuxem tak je problém v hardware v opačném případě bude problém OS.

Případně zkusit zapojit externí klávesnici.