» Poradna » Mobily

Nejde Jack v mobilu neboli 3,5mm Jack

Dobrý den mám. Problém z jeckem v mobilu připojím tam sluchátka a hraje hudba v reproduktorů i v sluchátkách skousel jsem. 5 sluchátek asi tak, a stejně nejde co s tím? Děkuji za odpověď předem

Odpovědi na otázku

Rozebrat, koupit náhradní samici na jack, přepájet a zase složit. Ale tos asi nechtěl slyšet.

reklamace/servis

na opravu ve vlastni rezii zapomen, takze:1) reklamace/servis2) koupit bezdratova (bluetooth) sluchatka

3) muzes zkusit jestli v konektoru v telefonu neni nejaka necistota a zkusit ji nejlepe necim nevodivym (treba drevene paratko) zkusit odstranit.

Přesně. Většina lidí má v telefonech konetory (nejen jacky) zahnojený bordelem z kapes a nikoho nenapadne to aspoň vyfoukat než to odnesou do servisu.

Me to taky hned nenapadlo, proto je to jako samostatny prispevek... to bude taky tim ze konektor na telefonu uz nepouzivam... a v tabletu mam trvale zapojen protikus k "magnetickemu" kabelu.

jj, používám wsken a je to super. To, že se do toho nepráší, je jen jedna z mnoha výhod magnetického konektoru.

pouzivam na tabletu kde neni moznost narozdil od telefonu a sluchatek nabijet bezdratove... kdo se ma porad tim kabelem trefovat... to ze se tam neusazuje spina je druhe plus...

za nula nula nic dolaru jsem na Aliexpresu koupil pytlíček plastových špuntíků do sluchátkového konektoru. Vzhledem k tomu, že je používám dvakrát za uherák, je to akceptovatelná nepohodlnost, výměnou za čistotu uvnitř telefonu. Navíc jsem si zvykl se podle něho orientovat, když chytám telefon poslepu.

1. Aspoň uvést typ mobilu. 2. Přečíst návod, zda nejde o vlastnost. 3. Toto není odborné fórum o mobilech. 4. Měl jsem zkušenost, že stačilo odpilovat kousek plastu kolem konektoru, konektor se více zasunul a bylo po problému.

Ad4 - kolem konektoru od sluchátek, aby někoho nenapadlo pilovat mobil. + někteří používají ty gumové šp**ky na ochranu telefonu, jenže často jsou okolo jacku málo vyřízlé a kvůli nim se konektor nezasune úplně.

Tvl, další tatar. Nejdůležitější je kůůůůůl nick, ale psát srozumitelně česky, to ani náhodou.

Typ mobilu Huawei p 9 mini

Děkuji za všechny odpovědi skusim ale asi to vydim na reklamaci / novej mobil

"vydim"... co to proboha učí na školách?

A Skusit...

Ty vole, čteš a odpovídáš na příspěvky stylem ala učitel češtiny ? Radši odpověz na příspěvek který byl tázán ty tarzan.