» Poradna » Počítačové sítě

Nejde Internet

Ahoj,jen se chci zeptat,nemáte někdo internet od poskytovatele WIA ?Někde prý překoply kabel a výpadek trvá už od včera od 9 hod.Jde někomu internet od společnosti WIA ?Děkuju...

Odpovědi na otázku

Dobrý večer,jak to prosím vypadá s tím šíleným výpadkem ??Chat byl zahájenZákaznické centrum se připojil/a k chatuZákaznické centrumDobrý večer. Mám informaci, že bohužel bylo ztrženo nějaké nadzemní vedení. Infrastruktura bohužel nemá odhad, kdy to bude vyřešeno. Jedná se o mimořádně rozsáhlou poruchu Vy — Je nutné aktualizovat kontaktní údajeTak to je pěkný,přesto díky za informaci.To vypadá tak na týden...:(Zákaznické centrumTýden si nemyslím. Na odstranění se bude pracovat případně i o víkendu, pokud by to nestihli.Věřím, ale že všichni budou chtít být s tím hotový ještě před víkendem, tak snad by to zítra odpoledne a nebo k večeru mohlo být zpraveno.