» Poradna » Web a internet

Nejde internet

Zdravím,Mám problém s připojení internetu na stolní PC. Když ho propojím káblem, tak nebliká (kábl je funkční protože ho mám jinak zapojený do wifi routeru který funguje bez problému). Když to zkusím přes Wifi tak mi to píše připojeno (ale internet nešel) pozdějš se to změnilo na omezený přístup. Zkoušel jsem to pak ještě u kámoša a to samé. ????? co s tím ???? Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Máš ovládač sieťovky?

pokdu nebliká, tak jsou 2 možnosti: integrovaná síťovka je vypnutá v biosu a nebo je KO...

Alebo je vypnuta v Device manageri Windows.

Tak v Biosu jsem to zapl, ted mi to pise at nainstaluji sitovy adapter: http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-b75m-... akorat nevim jakou mam verzi to bych kdyžtak pozkoušel, ale jak to mám nainstalovat? je to v Zip souboru, musím to extrahovat a pak nainstalovat ale nevim jak, jinak staci kdyz si stahnu LAN drivery? díky za odpovediiii

1. Připojení kabelem - nejsou nainstalované ovladače síťové karty, nefunkční síťová karta nebo kabel.2. Bez drátu - nemáš náhodou v centru síťových připojení nastavenou "Veřejnou síť" a u ní v zabespečení něco zakázané? Přehoď to na domácí síť.

nn mám nastavenou domácí síť, jak dojdu doma zkusím se mrknout na ovladae, do biosu a dám vědět, zatím díky za rady snad to pujde :) jinak kdyby byla nefunkční stačí dokoupit např. tuhle https://www.tsbohemia.cz/i-tec-usb-2-0-fast-ethern... ?