» Poradna » Programy

Nejde inicializovat video k ATI ALL IN WONDER

Při spuštění programu "TELEVIZE" odsouhlasím text o licenci, kontrola kompability systému rozpozná atributy o neexistenci jednotky DVD, které mohou ohrozit přehrávání multimedií a následuje hláška, kterou jsem po 6ti hodinách nepohnul:"Ovladač videa" - periferní zařízení AMC nebylo nalezeno - periferní zařízení nebo kabeláž AMC může být nesprávně instalován        - Pokračovat-pak následuje hláška "Nemohu spustit televizi"  Televiznímu přehrávači se nepodařilo inicializovat video- zkontrolujte, jestli máte instalovány správné ovladače videa a ukončete všechny  aplikace přehrávající video, než se pokusíte o nové spuštění televizoru.                - OK -    Jde o konfiguraci PC IP533Celeron, 64MB, 20 GB, TV karta ATI RAGE 128  16MB, WIN98SE na pultu v prodejně,  kde televize byla spouštěna jen při velkých sportovních příležitostech.    Po deinstalaci  a opakované instalaci z CD se nic nezměnilo. Název "AMC" jsem nenašel v žádném INI souboru ani v registru. Pak jsem totéž provedl po odebrání ovladače síťového adaptéru ze SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ i demontáži síťové karty Realtek 8139 ze základní desky. Reinstaloval jsem WIN98SE z příkazu SETUPCOR a pak i ze SETUP. Nic nepomohlo.  Děkuji předem za každý tip.       Trener.

Odpovědi na otázku

Zkus se zeptat tady http://misch.czechin.cz/cgi-bin/board/atitv-board... této stránce diskutuje velké množství atinářů.